Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube-ob csak új videókat...

A youtube-ob csak új videókat vagy régieket szoktál nézni? Zavar az ha régi egy videó pl saját videóknál?

Figyelt kérdés

Gyakran találni manapság a youtube-on 8-10 évvel ezelőtti videókat repül az idő.


Téged zavar az ha több éves a videó?

Pl ha youtuber vagy vagy vannak videóid és rajta vannak hogy 5-6 évvel ezelőtti az zavar téged?

Hogy régi már a múlté a videód?



2020. jún. 22. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar, sőt, tök jó visszanézni és "szörnyülködni" :D
2020. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek videóim a youtube-on. De bármilyen régi videót megnézek, ha érdekel és olyan információt tartalmaz, amire szükségem van. Engem elsősorban a barkácsolás érdekel, ott meg tök mindegy, hogy milyen régi a film, ha hasznos megnézem és nem érdekel hogy milyen régen töltötték fel.
2020. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem 11-12 évesen volt egy nagy ötletem. Hogy majd videózok, és befutok. Természetesen titokba ment minden, mert nehogy anyáék megtudják hujuj. Egy Lenovo 2010-zel vettem fel a ,,Charlie, Charlie are you here" kihívást, meg úgy minden videómat.

Végül kiderült, pontosabban én mondtam el, és le kellett szedjem őket. Sajna nem maradt meg egy ,,művem" sem... Pedig ha tehetném meghagynám mindet. :D Jókat lehetne a kicsi énemen cringelve röhögni, pedig csak 4 éve volt. Azóta persze újrakezdtem.


A régi videókat amúgy imádom. Hihetetlenül nosztalgikus, még akkor is, ha 8 éve még csak elsős voltam...

2020. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!