Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromailes e-mail címmel van...

Citromailes e-mail címmel van fiókom Netflixen, viszont nem kapom meg a jelszóvisszaállítási e-maileket?

Figyelt kérdés
Ez azért lehet mert citromailes az e-mail címem?

2020. jún. 25. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy az okozza, igen.
2020. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezt hogy lehet orvosolni?
2020. jún. 25. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Freemail, Citromail, stb. Ezek az e-mail szolgáltatók teljesen jók, mondjuk hírlevelekhez, spamekhez. De minden másra alkalmatlan. Neflixre is. Javaslom neked egy komoly e-mail szolgáltatóra (Gmail, Yahoo, Microsoft, stb.) való regisztrálást.
2020. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2-nek ogaza van, viszont komoly email szolgáltatókhoz én inkább a Tutanota, Protonmail, Posteo hármast listáztam volna.
2020. jún. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 adatvédelmi szempontból valóban jobbak, cserébe fizetősek (és a Tutanota nem használható imap-on, vagy legalábbis nem tudok róla, csak saját kliens).

Az ingyenes csomagok olyan kicsit és korlátozottak, hogy csak fizetősben éri meg gondolkodni.

Éppen emiatt viszont a felhasználóbázisa csekély (protonmail talán a legnagyobb 10 millióval).


Egyébként ismerem az elvet, hogyha valami ingyen van ott én vagyok az áru, de most őszintén: azért ez nem mindenkit zavar. Nem tud meg semmi lényegeset rólam a Google, max kapok pár célzott hirdetést amit kb az adblock ki is szűr. Cserébe viszont van 15GB tárhelyem (pontosabban ha előfizetek akkor lehet 100 is) ami ár/érték arányban jobb és használhatom pl a thunderbird-öt is. PGP pedig bármelyik levelezőhöz beállítható. :)

2020. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl van lihegve ez a tárhely téna, nekekem ingyenes Tutanota a fő email fiókom, Proton a hivatalos és nem tapasztalok semmit, ami hiányozna. Például pont leszarom, hogy Tutanotán nincs imap, ha egyszer van saját kliens nincs is rá igényem, hogy másikkal használjam.
2020. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fontos....
2020. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!