Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az on kapcsolata nem privat -...

Az on kapcsolata nem privat - ezt az uzenetet kapom egy bizonyos oldal megnyitasakor.Mi a teendo?

Figyelt kérdés

Pontosabban ezt irja ki:

Az Ön kapcsolata nem privát

A támadók megpróbálhatják ellopni a(z) www.mogi.bme.hu webhelyen lévő adatait (például jelszavait, üzeneteit és hitelkártyaadatait). További információ.

NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID


Neztem tutorialokat a youtubeon,meg is csinaltam amit mondtak(a halozati bealitasokban kellet valahova beirni hogy 8888 8844)de igy sem sikerult helyrehozni.Valahol azt mutattak hogy at kell allitani az idot de ez a modszer sem sikerult.Ez a problema szamitogepen es mobilon is megjelent.


2020. júl. 3. 13:42
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
100%
Ó, a jó mogi :D Pontosan milyen oldalt néztél? Nekem betölt az általad megadott cím gond nélkül, a [link] címen próbáltad? A hibaüzenet arra utal, hogy az SSL tanúsítvánnyal nincs rendben valami (ez biztosítja, hogy a böngésző a https kapcsolatot elfogadja biztonságosnak), de ha a mogi oldalán lenne gond, akkor én sem érném el.
2020. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl egy frissítetlen gépen lejárnak a tanusítványok, vagy valaki közbeékelődött (MiM) hogy figyelje minden forgalmad.
2020. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik böngészővel megnyitni.
2020. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!