Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az instagram szabályzata...

Ha az instagram szabályzata tiltja más munkásságának(képének) az újraposztolását forrásmegjelölés nélkül, akkor miért nem ér semmit, ha jelentik az ilyen profilokat?

Figyelt kérdés
Több csilliárd ilyen profil van, akik mások minkájából szereznek lájkokat és követőket, és TILTJA ezt az Instagram szabályzata, de akkor mégis miért nem csinálnak semmit, ha egyszer jelentik őket??

2020. júl. 3. 23:04
 1/2 Lsbarni30 válasza:
100%
Mert sajnos leszarja ezt az insta. Ismerős szitu, nekem is lopták már képeim és amikor rászóltam, hogy nem kéne, akkor még ő volt felháborodva.
2020. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most legutóbb egyik ismerősöm rajzát lopták el, és még ő lett letiltva, amikor írt neki KEDVESEN(még ezek után is)... Olyan pofátlanok az emberek... "Azt osztok meg a saját oldalamon, amit akarok, nem kötelességem forrást adni, senkinek semmi köze az én oldalamhoz..." 😒
2020. júl. 4. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!