Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véglegesen törölt Gmail...

Véglegesen törölt Gmail üzeneteket hogyan tudom vissza szerezni?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a lehetőségeket, de nagyon nem találom az utasítások ""gombjait"".

Elvileg 15 napig van időm vissza szerezni.


Pont leszedtem egy darkmode bővítmény a chromera, és sajna kattintgattam össze vissza, már a bővítmény alatt a gmail ikonait. Igazából csak annyi volt kijelöltem az összes üzenetet, és ikon nélküli "gombokat" jelenített meg. Az egyikre rányomtam, és törölt egyből mindent.


Ez kicsit lehet zűrzavaros, de ez nem is a lényeg, csak próbáltam leírni hogy sikerült az összes elsődleges/fontos üzijeimet törölni.



2020. júl. 3. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a kukát azóta nem ürítetted, akkor ott vannak.
2020. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elvileg kukát megkerülve törlődtek. De igazából most kicsit jobban átvizsgálva, a fontos/csillagozott levelek közt találtam pár emailt, ami úgymond szükséges, és nem biztos hogy ott volt alapból.

Mert most csak az elsődleges emaliket "töröltem"

De lehet mivel nem tudom milyen ikonra kattintottam, csak egy "kockára", lehetséges nem is törölte csak áthelyezte. Remélem ez történt :D

2020. júl. 4. 12:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyi változott, hogy nem töröltem, hanem archivba raktam szóval elvileg megvan mind. Csak nem lehet rákeresni mappa szerűen ezekre csak ha tudom az email nevét, és egyesével kikeresem.
2020. júl. 10. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!