Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Német országban lakom és...

Német országban lakom és szeretném nézni online a naruto shippudent,tudtok esetleg olyan oldalt amin el tudnám érni külföldön is?

Figyelt kérdés
Naruto,shippuden,nézni,online

2020. júl. 5. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg Sorozatbarát?:)
2020. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%
Milyen nyelvű felirattal szeretnéd?
2020. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
#1 sorozatbaráton nagyon sok link indavideóról van feltöltve ami németországban nem mindig megy.
2020. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ohhh, Köszönöm #3, ezt nem tudtam :0

Akkor esetleg VPN-nel lehetne azon nézni, más ötletem sajnos nincs :(

2020. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
3-mas, vannak nem Indás linkek is.
2020. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
#5 tudom,de volt amikor úgy néztem végig pár animét,hogy tiszta indás linkek voltak csak hozzá.
2020. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyaa.si-ről le tudod tölteni a videókat, és ha találsz hozzá magyar feliratot, akkor elég még azt letölteni, aztán tudod nézni jó minőségben.

Indán meg jelenleg csak 360p-s van, de legalább nem kell letölteni. Külföldön úgy tudom nem lehet indázni, de ha Chrome-t használsz, akkor le tudsz tölteni egy bővítményt, amit Hola!-nak neveznek. Ezzel beállítod a magyar proxy-t, aztán utána elvileg már engedni is fogja az inda.

[link]

2020. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nemrég felyezdtem be a Shippudent , és én akkor a JobbmintaTv.hu-n és indavideón nézdtem ...
2020. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!