Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol érdemesebb mobilnetet...

Hol érdemesebb mobilnetet vásárolni: Telenor, Vodafone vagy T-Mobile? Kinek mi a tapasztalata velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinek hol.

Ez kicsit ilyen ehhez hasonló ,hol érdemesebb kenyeret vásárolni : Lidl,Tesco,Spar ? Kinek mi a tapasztalata velük kapcsolatban ?

2010. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan három éves a Vodafone USB modemes mobilnetem. Azóta már stick van és sokat fejlődött, nincs vele gondom. Jó sebességgel megy, viszont már nem korlátlan (annak indult). 5G, de szélessáv. Én meg vagyok vele elégedve.
2010. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Mind3 szolgáltatónál stick van. Én voltam anno vodás, de ha akarnék sem tudnék annyit hazudni, mint ők. Lebeszélhető havidíj, ami nem is volt az, visszatérítik, jóváírják, de azóta sem írták jóvá. Ilyen olyan nem létező kedvezmények, stb. Átmentem akkor még pannonhoz. Mostani számom 3 éves, előtte is pannonos voltam feltöltővel. Semmi bajom nincs velük. Bármit meg akarok tudni, 1 perc alatt megtudom.
2010. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vodánál 2007-ben még E220 modem volt, a "szappantartó", csak később lehetett váltani stickre. Azóta többször is cseréltettem velük szoftvert a sticken.
2010. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!