Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet szerezni egy...

Hogyan lehet szerezni egy meghívót Ncore-ra honorárium fejében? Albopilosa@freemail.hu (egy becsületes torrentező apuka aki felfogta, hogy máshogy nem fog tudni bejutni…)

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Regisztrálj itt:

Evolution.cx


Itt is sok minden fent van és jó oldal.

2010. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén nem aránycsaló, de jó net miatt mindenhol jó aránnyal rendelkező torrentező vagyok, ncore-ról pedig már régen letettem, mivel az oldal fejesei elég nagy... Szóval van több kisebb, de színvonalas torrent oldal is, ahol sokkal jobb a társaság. Több helyen pl kihasználtam a razziát követő free reg hullámot, úgy jutottam be. 18/L
2010. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
honorárium fejébe? 5-10 ezer ft-ér is veszik a meghívókat,én is már 4-5 éve torrentezek,egy ideig én is oda voltam érte hogy bejussak,de nem sikerült,le is tettem róla,igazából már nem is vágyom rá,abszolút semmibe veszik az usereket,lenéznek,mersz irni valamelyik staffnak bannolnak is azonnal,amikor volt a lefoglalás egy 3 betüs mondatot nem írtak ki hogy élünk még vagy valami,szerintem az ncore már csak egy márkanév,és oda bejutni nagy durranás és menő hogy én bejutottam,de szerintem sok már oldal elveri az ncore-t, ha meggondoltad magad van most bigtorrent vagy bithorlo meghívóm,dobok egyet
2010. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Le lehet hurrogni, de az ncore 1 rakás szar szerény véleményem szerint... Kb. 6x jutottam be az oldalra, de vagy ellopták az accountom, és bár bizonyítani tudtam, hogy enyém leszartak, vagy csak kitiltottak, mert hogy valaki azt mondta árulom a felhasználóm és hasonló jó dolgok... Csicska az összes ncore -os admin (tisztelet a kivételnek). bitHUmen 1000x jobb! (és nem csak ilyen szempontból, hanem tényleg jobb! több a szerveres, nagyobb az overseed stb... )
2010. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

LOL. Szinte a kezdetek óta tag vagyok. Nem túl bonyolult felhasználónév, zéró erősségű jelszó. Sose törték fel. Az utsó egy nagy balfék lehet :)

Amit eddig kerestem, az fent volt. Ettől milyen jobb oldal kell? Meghívóm van, de továbbra sem eladó, ingyen sincs, és cserélni sem akarok.

2010. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pl annyi jobb van hogy mondjuk más oldalon is fent van amit akarok,csak annyi hogy szóba állnak velem,és kedvesek,jó lehet te nem de én szeretem ha barátságos a környezet,és rendes emberek vannak,én is magasról szarok az ncore oldalra
2010. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!