Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire jó a netem?

Mennyire jó a netem?

Figyelt kérdés

Letöltési sebesség: 93,66/Mbps

Feltöltési sebesség: 94,28/Mbps

Esetleg még a ping is itt van, de ez online játékoknál változó/több szokott lenni, ha jól tudom. Ping: 2

Hogyan lehetne jobb netem, mit csináljak, ha ennyire kevés?



2020. júl. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hetkoznapi dolgokra boven eleg.

Ha jobbat akarsz, akkor a szolgaltatonal kell jobb csomagot kerni, es tobbet fizetni, mar ha lehetseges.

2020. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hétköznapi használatra valóban bőven bőven elég, csak ha több/nagyobb méretű fájlt akarsz letölteni, akkor jobb.

"..ez online játékoknál változó/több szokott lenni, ha jól tudom."

Persze, mert te a speedtest-en közeli szervert pingelsz, míg egy játékszerver host-ja nagy eséllyel nem melletted lesz 2km-re.

2020. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a feltöltést irigylem.... nekem csak 5 :(

de amúgy nem rossz ez, én simán elvoltam a 30-assal is gond nélkül.

2020. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha nekem ilyen netem lenne, de sajna amerre lakok (vagyis hát az én falumban tutira) a mikrós net és társai, illetve a szar 10MBit/s|1MBit/s le|fel net jellemző...

Átlag használatra jó, egy átlagos tartalomfogyasztó családnak is elegendő lehet, de persze azért ha a gyerkőc tölt le játékot, az esetleg kicsit megfoghatja (bár nem hinném).

2020. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!