Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csinaljak hogy megkapja...

Mit csinaljak hogy megkapja az üzenetem messengeren?

Figyelt kérdés

Valaki akit már egy éve probalok elérni irtam neki facebookon egy éve de mivel nem ismerösöm nem jelzi ki neki hogy üzentem.meg facebookba se lép be nagyon.pár hete szolt neki valaki hogy keresem és azt üzente nekem hogy nem tudja ki vagyok meg irjak rá messengeren.mivel már egy éve irtam neki ebböl is gondolom hogy nem vette észre.

Most ha messengerböl irok neki ujra azt vajon kijelzi nála?



2020. júl. 11. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak nem akar veled beszélni, de lehet a kéretlenek közé ment, azt meg nem làtja. Hívd fel, akkor is kicsöng messengeren ha nem vagyok ismerősök.

Ha így sem reagál akkor tuti hogy nem akar beszélni veled

2020. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkapta engedélykérésekbe, csak valószínűleg nem érdekled.
2020. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mert nekem is voltak másoktol üzenetek az engedelykeresekbe es ha nem leptem volna be sosem veszem eszre mert nem kaptam jelzest.

A masik ha eszre vette volna az uzenetem akkor nem azt uzente volna masoktol hogy irjak rá.meg akkor tudta volna ki vagyok.

2020. júl. 14. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ahogy belépek, jelez, hogy új engedélykérés, feladója xy.

Nem ismerem az illetőt, nem tudom, mi vezérli.

2020. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nalam nem mindig jelez,meg mondták is néhanyan hogy nekik sem mindig.
2020. júl. 14. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat bármi. De a lényeg, hogy szóltak neki, már tud róla, rajta a sor, hogy belenézzen, mert a ott várja.
2020. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!