Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon kiemelek egy...

Ha Facebookon kiemelek egy oldalt, abban a reményben, hogy bekedveljék, akkor mennyi az a mennyiség, ami már jónak számít naponta?

Figyelt kérdés

Nyilván ezt befolyásolja a napi költségkeret, ami (ha sok pénzem lenne) 10000-et is simán beledobhatnék naponta, vagy annak a tízszeresét, stb, stb...


Sokáig nem volt pénzem, így az oldalam csak volt, de aktívan posztoltam. Mióta van pénzem, azóta folyton kiemelem. 400 ft a minimum/nap, egyelőre 600 forintra állítottam be, hogy minél több emberhez eljussanak az irományaim. Ha kiszámolom, ebből a napi összegből 100 oldalkedvelést kapok egy nap alatt, azaz 24 óra alatt. Volt már 140 is, de volt 75 is, tehát, ha átlagosan számolom, 100/nap.


Akinek van ebben tapasztalata, vagy tud valamit ezzel kapcsolatosan, érdekelne. Senkitől nem hallottam statisztikát, meg nem mindenki költi erre a pénzét. Én reménykedem, hogy sok embernek tetszeni fog a gondolatmenetem, eddig úgy tűnik, hogy megy a dolog, viszont érdekelne másoknak hogy megy. Sem elbízni magam, sem elkeseredni nem szeretnék feleslegesen.


2020. júl. 12. 20:10
 1/4 anonim válasza:
100%

600 Ft-ból 100 lájkoló? Az igen.

Üzleti oldalaknál 30-50 Ft / lájkoló szokott lenni.

2020. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es, 500 ft = 10 lájkoló? Vagy hogy érted? Azt még mellékesen mondom, ez egy versoldal.
2020. júl. 12. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy oldalam, fotózással kapcsolatos. A képeket eléggé viszik, jelenleg kb 11 ezer követő van az oldalon.

úgy old meg, hogy teszel a verseidhez valami látványos képet, sokkal többen fognak érdeklődni. természetesen a lájkolókat meghívhatod.

A napi száz akkor jó, ha valóban az oldalad követőszáma nő, és nem csak az adott posztra érkezik annyi.

Nekem egy 10 eurós "befektetésre jön több ezer like ha jó színes a fotó, és azokat meghívva jön kb 2-400 új kedvelő. Régebben úgy csináltam, hogy minden hónapban vettem egy minimum hirdetést, kb egy év után elkezdtek jönni az ajándékok. A legutóbbi egy 30 eurós csomag volt.

már egy ideje nem hirdetem, feleslegesnek tartom.

2020. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, szinte mindig teszek hozzá képet, amelyek látványosak és figyelemfelkeltőek. :)

Mivel eddig csak 2x-3x hirdettem meg az oldalamat, pár napokra, így még van hová tartanom, az utóbbi 5 napban belevágtam, beosztom a pénzt, napi 700 ft lett most már. Néztem, kb 40 óra alatt 196 új lájkolója van magának az oldalnak, 1137 ft van elköltve. Nyilván a posztjaimnak jóval kevesebb kedvelés jut, átlagosan 30 reagálás van, de bármelyik oldalt megnézzük, 40x-50x kevesebb a poszt lájk, mint az oldalkedvelés.

2020. júl. 12. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!