Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tiltja le a youtube a...

Miért tiltja le a youtube a feltöltött videóim, amikor rengeteg hasonló van feltöltve?

Figyelt kérdés
Egy family guy részt akartam felrölteni, de azt írta, ez sérti a szerzői jogokat, holott kismillió family guy rész van feltöltve.

2020. júl. 17. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert azokban van valami buhera ami miatt nem észleli a rendszer. Meg van tükrözve a képe vagy az audió van megváltoztatva stb...
2020. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Azok is sértik az esetek 99%-ában. Kérdés: neked attól hol lesz jobb, vagy hol formálódik jogod, hogy ha mások a tiltás ellenére feltöltik, akkor te is feltöltöd, vagy úgy gondolod hogy feltöltheted? A szabály mindenkire vonatkozik, csak van akit hamarabb kiszűr az automata rendszer, másokat később. Ettől függetlenül a tiltott tartalom az tiltott, és a következményeivel is számolnod kell.


Nem lophatsz a boltban, mert más is lop. Nem ölhetsz embert, mert más is öl. Nem szegheted meg egy szolgáltatás felhasználási feltételeit, csak mert más is megteszi. És nem védekezhetsz azzal sem, hogy bezzeg más is ezt csinálja, mert csak az számít amit te követtél el.

Ha nem törölné a Youtube hanem beperelne téged a jogtulaj és neked kellene bizonyítani a legális felhasználást, mit teszel? Mert ha illegális a feltöltésed, akkor fizethetnéd a büntetést, és a kutyát nem érdekelné, hogy más is feltöltötte ugyanazt, mert az a te ügyed a te feltöltéseddel.

2020. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
83%

Lopott tartalmat azonnal tilt. PL én egyszer feltöltöttem egy videót, amin (utólag ráeszmélve) külső forrásból származó jogvédett zene volt. (Kültéri videó volt egyébként.)


Még aznap le is tiltották a videót.

2020. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!