Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a webshopokról, akik más pénzén ülnek?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy shopból, hétfőn. nem az első eset hogy rendelek onnan. Foxpostra kértem a csomagot, előreutalva szoktam kifizetni, ezt most is így tettem. Azóta nem érkezett meg a csomag. Ráírtam a shopra, válaszba az jött, hogy nem volt ideje feladni a rendelést, de igyekszik feladni a héten. Tegnap írt hogy elnézte a feladást, és GLS csomagpontra akarta küldeni, de írtam neki hogy nekem Foxpost a jó. Mire azt írta akkor holnap, vagyis ma feladja a csomagot. Azóta nem jött se a Foxposttól hogy a csomag a raktárukban van, és a shoptól se jött hogy teljesítve van a rendelés, csak hogy feldolgozás alatt. Mit gondoltok az ehhez hasonló webshopról? Ahhoz hogy Foxpostra kérhessem a csomagot előre kell a pénzt utalni. De nem első eset hogy rendeltem tőlük, eddig mindig utalás után már küldték is, most meg.... És már kezdek kicsit pipa lenni. Ha nem lenne kifizetve leszarnám.


Vélemény? Valakivel volt hasonló?



2020. júl. 17. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
megesik
2020. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem webshop, hanem valami zúg árulda.

Én millió helyről rendeltem már motoralkatrésztől kezdve, elektronikai terméket, háztartási gépet, ruházatot, hardvert stb.

Soha nem volt még ilyen, hogy "nem volt ideje feladni" :D

Ha valami nem volt készleten akkor azonnal írnak hogy késni fog a rendelés.

Szóval ez valami nagyon komolytalan kisstílű webshop lehet.

Ha van lehetőség írj értékelést.

2020. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ahhoz hogy Foxpostra kérhessem a csomagot előre kell a pénzt utalni"

nem, nem kell!

több csomagot adtam már fel automatába és mindig úgy csináltuk, hogy aki ki szerette volna venni kártyával kifizette.


"nem volt ideje" "elnézte"

jah, hát ezt teljesen normális egy "webshopnál" :D

2020. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja hogy mit gondolok róluk...

többet nem vásárolok ott és ezt meg is írom nekik belengetve egy feljelentést is.

2020. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!