Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom messengerrol...

Hogy tudom messengerrol kitorolni azokat az embereket akiket felvettem messengerre de nem ismeroseim/nem kovetem oket?

Figyelt kérdés

iphonerol szeretnem , es lattam korabbi kérdéseket ezzel kapcsolatban itt, csak azota ujult a messenger is , ugye teljesen atalakult

előre is köszönöm



2020. júl. 18. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Letiltani tudod, ha megnyitod a beszélgetést, felül rámész a nevére.

Úgy eltűnik a beszélgetés meg nem is tudtok írni egymásnak.

2020. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez az egy opcio van?! szerintem van erre valami megoldas csak én se jövök rá hogy mi...
2020. júl. 18. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök. Sőt több ismerősömet törölnöm kellett a Facebookról, de a Messengerben ott fityeg a nevük és megmaradt ez a kapcsolat. Igaza van a kérdezőnek, nekem se elég a Tiltás, tiltottam is őket, de ettől még ott maradt nevük a névjegyzékben. Én is azt akarom, hogy végleg eltűnjön onnan.
2020. júl. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ugye? nagyon idegesito

azt nem tudom hogyha számítógépről néznèm akkor nincs-e ott több opció amit mondjuk telefonon nem látok...

2020. júl. 19. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Laptopom van, azon nincs. (de az asztalin keresve is igy van)
2020. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ezt talaltam

“Az egyes névjegyeket nem törölheted, viszont bármikor letilthatsz embereket a Messengerben. Ha letiltasz valakit, az illető nem fog megjelenni az alkalmazásban.“

Ha a messengerrol tiltom tenyleg eltunik a neve, es ettol fuggetlenul a fbon meg ugyanugy betudom jelolni illetve ha tegyukfel en itt letiltottam de egy csoport beszelgetesbe vagyunk akkor ott attol meg tudunk beszelgetni stb...

Azt nem tudom mi van akkor, ha en most bejelolnem akit messengerrol letiltottam. Szoval bejelolnem utana ujra tudnek neki uzenetet kuldeni ha szeretnek?! Ez jo kerdes😅

Mert a messengeren keresztul igy mar nem talalom, hogy “feloldjam” De a fbon betudom jelolni :)

2020. júl. 19. 10:17
 7/8 A kérdező kommentje:

update:

kiprobaltam ismeroseimnel :

letiltottam a messengeren utana nem leptem onnan ki mert akkor meg latsz olyan opciot hogy feloldod,egybol vissza is oldottam es igyis eltunt onnan:)

Szoval akiket mar letiltottam es kileptem azokat nem tudom vissza hozni de szerintem ha bejelolnem akkor tudnek neki irni:D max ott lenne hogy oldjam fel

2020. júl. 19. 10:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Istenem , itt a megoldas!:D vegre😍
2020. júl. 19. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!