Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnettel multiplayer?

Mobilnettel multiplayer?

Figyelt kérdés
sajnos olyan helyen lakom ahol nincs vezetékes internet es a wifi is rossz. De a mobilnetem korlátlan és egész jó ps4en internetmegosztással tudok jászani az új cod mw vel. Az lenne a kérdés hogy veszek egy asztali pc t és valahogy meglehet oldani hogy mobilnettel játszok rajta ugyan úgy mint ps en? kell e hozzá valami adapter hogy fogja vagy wifis alaplap is elég?

2020. júl. 19. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
HA: 1.) Nagyon jó a térerőd. 2.) Kevesebben laknak a környékeden és nem terhelt ott annyira (vagy épp semennyire sem) a mobilhálózat. 3.) Nem árnyékol be a házad, ami sajnos régi építésű házakra nagyon is jellemző, hogy beárnyékolnak de kegyetlenül. Ezek a feltételek teljesülnek, akkor azt mondom meg lehet próbálni. Én próbáltam, nálam a lefedettség viszonylag jó, 1 utcás falun lakom ahol kevesen lógnak mobilneten és a közeli adótorony bőven kiszolgál, nem terhelt a hálózat, mégis kínszenvedés volt játszani mobilnettel, mert régi építésű házban lakom és nincs az a pont a házban, ahol 2-esnél nagyobb lenne a térerő, ami pedig nem elég, hiába fog mellette 4G-t. Nem volt elég persze, hiszen ki akar 70-csillagoség ms ping között FOLYAMATOSAN ingadozó nettel játszani... Az a 70 is ritkaságba ment, általában 100 fölött mozgott. Ezért mondtam, hogy mindenképp max térerő (vagy talán -1 pálcika) legyen a térerőd, úgy esélyes, hogy használható lesz online realtime játékra a mobilnet.
2020. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!