Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook avatar nem működik....

Facebook avatar nem működik. Ötlet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a Facebook avatar nekem nem működik. Sőt egyáltalán nem is hozza be nekem hogy tudnék készíteni.

Tudom nem életbevágó, de kíváncsi lennék rá. Volt nekem egy huawei p9 liteom, azt hittem azért nem működik mert már ezer éves, sőt be is sz.rt, pár napja vettem egy új telefont xiaomi mi 10 note lite-ot, de azon sincs! Azt hittem nekem azért nem hozza be a fb, mert hogy, régi volt a telefonom, de nem ez volt a probléma.


Nem tudja esetleg valaki, hogy mi lehet a probléma?



2020. júl. 20. 02:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egyszerre kapcsoljak be
2020. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Messengeren nezd a matricaknal
2020. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Matricáknál sincs :/
2020. júl. 24. 13:45
 4/7 anonim válasza:
Akkor passz.
2020. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia, azota mukodik neked az avatar funkcio?

Nekem is ugyanez a helyzet hogy nincsen,

Erdekelne hogy ha van hogy sikerult megoldanod?

2020. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dragor1985 válasza:

Nekem is ez a problémám, hogy sehol nem dobja fel a lehetőséget. Nem mondom, hogy nem tudnék nélküle élni, de kíváncsi lennék rá :)

Esetleg egy Facebook guru tudná rá a választ?

2020. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5-ös nem, azóta sincsen a facebook avatar. Minden más "frissülés" rajta van mint pl a hülye társkereső, de az avatar azóta sem.
2020. okt. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!