Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami ötletetek, hogy...

Van valami ötletetek, hogy miért nem engedélyezi a fb marketpace a hirdetésem?

Figyelt kérdés
Egy pár cipőt szerettem volna meghirdetni, és 2x is visszadobta, pedig átfogalmaztam. Mi lehetett a gond? Márkanevet nem szabad írni? Elolvastam a szabályzatot, de tudtommal nem sért semmit. Nem állítok benne valótlant, a termék eredeti, nem írtam semmi obszcént.

2020. júl. 21. 09:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Ennél sokkal bugyutábban megfogalmazott, esetleg hiányos hirdetések meg simán kimennek. Valamint hamisítványok is. Akkor hogy is van ez?
2020. júl. 21. 09:28
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert a Fb egy összegányolt korrupt szutyok. A saját szabályaikra is tesznek magasról.
2020. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk adom 😂
2020. júl. 21. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem ott kérdezed meg a suporttól vagy a moerátoroktól?
2020. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*moderátorok
2020. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös, kérdeztem én 2x is, de semmi :D

Szerintem elengedem. De köszönöm mindenkinek!

2020. júl. 21. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Képtelenség megtudni, mi miatt dobják vissza. Felvenni a kapcsolatot velük lehetetlen, mikor rámegyek az ismételt ellenőrzésre, fél percen belül megint elutasítják, nyilván kutya nem látja. Vannak szavak, amik nem tetszenek nekik, de hogy mi alapján...példa. Volt hogy kitöröltem azt a szót, hogy eredeti, elfogadta. Oké. Nem fogadta el, hogy Adidas Real Madrid (egy edzőtáskánál), mert hogy megtévesztő hirdetés. Ezt mondjuk már máskor is tapasztaltam. Miután nekik az Adidas is egy márka, meg a Real is, azt hiszik, csak az egyik igazi. De ez tuti valami robot, mert ember nem lehet ilyen hülye. Végül úgy elfogadta, hogy Adidas R.M. Agyrém!
2020. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legújabb, amin azóta is röhögök, visszadobtak egy nyakkendő hirdetést, ami ezelőtt vígan futott, igaz annyit változtattam rajta, hogy nem készre kötött, hanem gyárilag kötött. Ismételt ellenőrzést kértem, bár már ismerem őket, ott élő ember egyszerűen nincs.

Azonnal visszadobta megint és ezt írta a magyarázathoz:A hirdetés nem felel meg a dohányra és kapcsolódó termékekre vonatkozó szabályainknak. :D

2020. aug. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!