Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Vodafone tudja korlátozni a...

A Vodafone tudja korlátozni a drótos net sebességét csak a PS Store-ban?

Figyelt kérdés
Be fogok menni megkérdezni, csak előtte informálódom. Néhány hete azt vettem észre, hogy a frissítések és a játékok lassan jönnek kábelen is (300 Mbps-os net van). Állítgattam ezt-azt, de nem gyorsult. A speedtest wifin is vagy 250-et mért, ezután figyeltem meg, hogy stabil 4 MB/s-mal jön le minden, nem ugrál. Elképzelhető, hogy a Voda szívózik velem és korlátozza a sávszélességet, ha a PS Store-ból töltök le? Azért egy 50 gigás játéknál ez nagyon lassú.
2020. júl. 25. 08:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Tetmészetesen PS4-re történik minden letöltés :)
2020. júl. 25. 08:03
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy a ps korlátoz központilag.
2020. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár nekem is lassabb mostanában a Voda net, de nem gondolnám, hogy ez most nekik lenne felróható. Én is arra gondolok, hogy a szerver, ahonnan töltesz korlátoz(hat). Úgy képzeld el, hogy belövik, hogy egyszerre pl. 1000 user tölthet tőlük, a sávszélesség meg adott, így egy kliensre ennyi jut.
2020. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Márciusban vettük a PS-t, az elején vígan jött le minden játék 30 megabájttal másodpercenként, még pár hónap után is. Csak néhány hete van ez a 4 MB-os lassúság.
2020. júl. 25. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:

a sok hómofisz miatt sok szolgáltatást bekorlátoztak.

a legtöbb streaming cucc is gyengébb minőségben elérhető.

meg a google mapson vettem észre, hogy 2 nagyítási szinttel rosszabb a műholdkép.... sokkal homályosabb marad, nem élesedik ki ahogy ránagyítok mint régebben .

2020. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


én örülök neki, hogy ezt vírusos helyzetet túléltük anélkül, hogy lehalt volna az internet.

simán megtörténhetett volna az is, hogy napokra lehal. Akkor aztán lettünk volna a bajban.

2020. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kössz a linket, erről nem is tudtam. Megspóroltál nekem egy utat a Vodába.
2020. júl. 25. 12:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!