Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Netflix magyarra van állítva...

A Netflix magyarra van állítva, ezért nem mutat bizonyos filmeket, amikhez nincs magyar felirat. Hogyan tudom ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Apám accountját használom, ezért nem akarom angolra állítani, mert ő nem beszél angolul. Rákeresek bizonyos filmekre, és nem adja ki a kereső, angolul pedig igen. Próbáltam angol címmel, magyar címmel, nem találja meg. Valaki esetleg tudna segíteni aki ugyanebbe az akadályba ütközött?

2020. júl. 25. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nyelv a lényeg. Az egyes országokban nem azonosak a licenszek, vagyis hogy valami elérhető az USA beli Netflixen, az nem jelenti azt hogy más országokban is megtalálható ugyanaz a tartalom, bármilyen nyelven is.
2020. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt kétlem. Egyszerű példa. A húgom pl a H2O-t most nézte újra a Netflixen angolul, angol nyelven használva, én kételkedtem benne, hogy fent van, rákerestem és nem mutatta. Majd ő rákeresett a saját laptopján és fiókján és megmutatta, hogy ott van. Emiatt kezdte szúrni a szemem, nem feltétlenül a H2o miatt, de attól még zavar.
2020. júl. 25. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig az elsőnek igaza van. Szerintem a húgod vagy alapból angol fiókot csinált, vagy külföldön volt, amikor regisztrált.


Amúgy nyugodtan állítsd angolra a netflixedet, mert ha van magyar felirat vagy magyar szinkron valamihez, akkor ugyanúgy ki tudod választani akkor is.

2020. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs igazatok. Ha csinálsz egy külön profilt és átállítod csak azt a profilt angol nyelvre, akkor olyansorozatokat is ki fog dobni a kereső amikhez nincs magyar felírat, és bármikor tudod nézni.
2020. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző:

Igen, de nem fog kiadni olyanokat, amiket nincs joguk Magyarországon vetíteni. Tehát itt nem elérhető minden, ami például az USA-ban az, és ez fordítva is igaz, pedig mindkét esetben lehet angolra állítva a felület.

2020. aug. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!