Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol kell beállítani Facebookon...

Hol kell beállítani Facebookon,hogy milyen évben felyeztem be az iskolát?(Többi lent)

Figyelt kérdés

A középiskola megkezdésének dátumát kiírja a facebook,viszont szeretném,ha a kezdeti év mellett a befejezési év is látszódna.

A névjegyemnél rámentem az iskolánál az ,,Oktatási intézmény szerkesztése”-re,és ott az évfolyamnál ugyan ha beírom,hogy 2020,akkor odaírja így,hogy kezdeti év-2020,viszont ezt csak úgy csinálja meg,hogy csinál belőle egy életeseményt,ami megjelenik a hírfolyamban és az idővonalamon is.

Ezt viszont nem szeretném,hogy kiírja,hogy én ezt beírtam,egyszerűen meg szeretném szerkeszteni a névjegyemet ilyen téren,tehát csak annyit szeretnék,hogy az iskola befejezési éve is ott legyen,vagy az,hogy be van fejezve az iskola,de anélkül,hogy az,hogy én ezt beállítom a névjegyembe,megjelenjen ez a hírfolyamban vagy az idővonalamon,tehát azt nem szeretném.

Azt próbáltam,hogy miután megjelent az idővonalamon(és a hírfolyamban),az idővonalamon beállítottam az életesemény beállításánál,hogy csak én,viszont így a névjegyemben is csak én látom a befejezési évet,aminek semmi értelme.

Tehát az lenne a kérdésem,hogy meg lehet ezt oldani úgy,hogy ne jelenjen meg a hírfolyamban vagy az idővonalamon?

Előre is nagyon szépen köszönöm,ha valaki segít!



2020. júl. 25. 22:17
 1/5 A kérdező kommentje:
*beállítottam az életesemény láthatóságánál,hogy csak én
2020. júl. 25. 22:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

" felyeztem be az iskolát"


Pontos -j-vel "fejezd be", mert múltidő.

Khm... :)

2020. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oh b*sszus,nem tudom miért ly-os,sosem írtam így el valamit..igen kimerült lehetek:D

*fejeztem be,tudok írni,ne nézzetek h*lyének:D

2020. júl. 25. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha az általánost se fejezted be, nyilván nem engedi beállítani a középiskolát. Amúgy meg első körben csak te látod ezeket, ahogy a házasságkötést is például, vagy az emlékeket. Akkor lesznek nyilvánosak ha a beállítás/felbukkanás után megosztod.
2020. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt egy kicsit megérdemeltem azután az ly-os ly után,de mondtam,hogy csak elírtam..ne aggódj rég befejeztem az általánost,egyetemista vagyok bölcsészettudományon...Bocs ha reggeltől estig való munka után elírok valamit,de nem fogok magyarázkodni,én tudom,hogy jó a helyesírásom..És pont ez az,az egyetemnél ott van,hogy 2019-jelenleg,és a giminél is,hogy 2015-jelenleg,ezzel van a problémám.

Én is ezt hittem egyébként 22:53-as,de sajnos nem így működik,kipróbáltam,azért kérdezem..Ahogy beállítom a befejezési évet,eseményt csinál belőle,amit rögtön látok az idővonalamon,és nem csak én látom.

2020. júl. 26. 09:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!