Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon hogyan lehet...

Instagramon hogyan lehet beállítani, hogy értesítést kapjak, ha xy bejegyzést, storyt oszt meg, vagy liveol?

Figyelt kérdés
Régen tök egyszerű volt de most sehol nem találom😅

2020. júl. 27. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az illető profiljánál a Követed-nél az Értesítések menüben tudod beállítani.
2020. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a legtöbb élő videóról kapok értesítést! (Sajnos).

Kedvenceim amikor csak ülnek, nem csinálnak semmi értelmeset, és csak fél órán keresztül azt hajtogatja, hogy "na mondjatok valamit!" aztán meg hirtelen végetér a videó :D

2020. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm szépen

#2 igen, én is imádom, mikor (akár véletlen akár direkt) belépek az ismerősöm livejaba és veszi a plafont nem mond semmit. Leírja hogy azért nem beszél mert egy ismerősénél van, és ő már alszik. Aztán kész, semmit nem ír nem mond, csak veszi a plafont, majd miután kilépek rámír, és még ő van felháborodva, hogy miért nem nézem végig a liveját ha már beléptem.

A lényeg: teljesen együtt érzek veled:)

Sajnos én is rengeteg ilyen értesítést kapok olyanok livejáról, akik ezt csinálják, az értelmesekről, amiken szívesen ott lennék meg nem kapok értesítést:(

2020. júl. 27. 10:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!