Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak hogyha, azt...

Zsabra01 kérdése:

Mit csináljak hogyha, azt írja az indavideó, hogy csak flashplayerben tekinthető meg a videó?

Figyelt kérdés

1. van adobe flashplayerem

2. internten engedélyezve van a flashplayer,

3. több böngészőt is kipróbáltam

4. [link] Letölteni sem engedi.

5. csak egy bizonyos sorozatnál csinálja ezt az összes részénél, bármi mást nézek működik! Ötletek?



#videó #Flash Player #tekinhtető
2020. júl. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

" Letölteni sem engedi."

Video Downloadhelper vagy youtube-dl-gui?


"csak egy bizonyos sorozatnál csinálja"

Melyiknél?


Operációs rendszer, böngésző, Flash Player verziói?

2020. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közben a kérdező egy nem privát tartalmú üzenetben írt:

"windows10, több fajtán is próbáltam, általában firefoxot használom, de chrome-t próbáltam meg edge-t adobe verzió a legújabb frissítés a 07.14-ei bár azelőtt sem volt jó, egy Anime amúgy, leellenőriztem a letöltő programot is amit írtál, Akane-Iro ni Somaru Saka 1.rész az anime ez lenne, de elképzelhetőnek találom hogy ez valami ismeretlen hiba, a feltöltő részéről. Másra nem tudok gondolni."


Eléggé valószínű hogy az említett videó:

[link]

elérését - akár akaratlanul is, de - blokkolták, mert az oldal forráskódjából fellelhető videóra utaló hivatkozás:

[link]

hibakóddal tér vissza.


Az Indavideónak van hibabejelentő oldala:

[link]

jelezd feléjük a problémát.

2020. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van egy oldal, ahonnan símán le lehet tölteni az Indavideó filmeket akkor is, ha nincs az Adobe Flash Player. Pl: [link] Ha megjelenik a letiltás a képernyón, akkor oldalt kiadja a letöltési lehetőséget és a "letöltésre klikk". Majd, ha elindúlt, akkor A böngésződ baloldal fent - fájl - oldal mentése klikk és elindúl a letöltés. Ha megvárod, amíg az oldal betölt, akkor meg is tudod nézni.
2021. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!