Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan oldal ahol magamat...

Van olyan oldal ahol magamat fel tudom öltöztetni? Vagy saját magamról karaktert készíteni?

Figyelt kérdés

Irjatok már jó oldikat mer annyit uncsizok..pl.hogy lehet magamat öltöztetni a neten....vagy valamit..ami érdekes.

Vagy webkamerás játékokat..


2010. aug. 3. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha unatkozol sztem van jobb elfoglaltság is. =)

Attól függ amúgy 2D-be vagy 3D-be gondolod.

2010. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tök mindegy 2d vagy 3d ..ONLINE ÖLTÖZTETÉS!
2010. aug. 3. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Weboldalon magadat kb. sehol...

Amúgy google: dress up game


Ohh hogy van is ilyen domain nevű oldal hogy öltöztetős játékok? ne bassz..De van

[link]


Google első találat.

Előző voltam..=)

2010. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
inkább haggyuk..ez szar oldi.inkább majd veszek egy laptopot és arra letöltöm a sims 3 -at mer erre agépre nem szabaad..10 ezeré veszek már!teszveszen
2010. aug. 4. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja én is simset akartam ajánlani.. Feltettem énis letöltöttem összes kiegészítővel együtt.Játszottam vele kb. 3napig:D Aztán uncsi..Mondjuk fiú vok :P

Ha kell letöltési link tudok adni.

2010. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen laptopot veszel te 10ezerért? Miből veszed hogy megy rajta a sims3?

Ne csak procid nézd videókarit is..

Ha nincs jó vidókarid, akkor a grafika lassú lesz, hiába gyors a proci, ha a videókártya nem tudja kirajzolni..Volt nekem is egy ilyenem..

2010. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
halottál már a TESZVESZ RŐL???
2010. aug. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!