Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megnyitottam minden portot és...

Megnyitottam minden portot és nem működik a szerverem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy Minecraft szervert hoztam létre. Rá tudtam csatlakozni (nyilván), de a barátom nem. A Tűzfalon átengedtem a portot, a routeren megnyitottam, mégis azt írja egy weboldalon lévő port scanner, hogy zárva van. Nem tudom már mit csináljak. Régebben próbáltam ARK szervert is megosztani, de azt se tudtam valamiért. Ha valaki tudja a választ vagy egy ingyenes alternatívát a szerver létrehozására, akkor segítsen. Előre is köszönöm...


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. júl. 28. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A Telekomos Speedporton a "Port redirections and port forwardings" résznél kéne beállítani a port átirányítást a számítógéped belső IP címe felé.
2020. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meg kaptam az üzeneted. Itt válaszolok ha nem gond.


Itt egy leírás hozzá: [link]

Bár nem túl informatív, de nagyjából látni, hogy mit, hova kell írni.

A lényeg, hogy kiválasztod az számítógépedet, ahova alkalmazni akarod az átirányítást, a sablonnál maradjon a no template, a portnál meg az első, és a harmadik rubrikába beírod a portot a TCP és UDP sorban is. A második rubrika üresen marad, a negyediket alapból nem lehet kitölteni.

2020. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ilyenkor mi a teendő? Mert ez így nem jött össze...


[link]

2020. júl. 28. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Töröld a korábbi dynamic port activations beállításokat, és utána próbáld újra beállítani a port továbbítást.
2020. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így már be tudtam írni, de még mindig zárva van a port...
2020. júl. 28. 20:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg tudtam oldani, sikerült, csak írtam a második rublikába is, és el kellett indítani a szervert...
2020. júl. 29. 09:01
 7/8 anonim válasza:

Csáo, hamachival egyszerűbben meglehet oldani, ha te és a barátod akartok játszani.

Csupán a propertiesbe a hamachi "party" ipv4 címét kell megadni.

Elindítod a szervert, ha mindketten fent vagytok hamachin, a port általában 25565, de az is ott van a propertiesben.

P.S. Ha nincs eredetitek online módot rakd át false -ra.

2020. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok, azt nem láttam, hogy sikerült, bocsi! :)
2020. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!