Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért áll meg a letöltés?

Miért áll meg a letöltés?

Figyelt kérdés

Nem regisztrál oldalról, csak így "szabad" torrentről leszedtem valamit.

2012-ben lett feltöltve szerintem már senki sem seedeli.

Elindult, de nagyon lassan. Olyan 3-4 óra lett volna mire lejön.

Mondom nem baj. De közben ki kellett kapcsolnom a gépet és azóta nem tölt tovább.

0. Semmi. 96,4%-on megállt. :((

Már vagy tízszer frissítettem, letöltöttem újra újraindítottam a gépet is, kitöröltem újra letöltöttem ellenőrés megvolt és még mindig nem indul.

Már 4 napja.

Mi lehet a baj?

Sehol máshol nem találtam meg ezt úgyhogy nem játszik a töltsd le máshonnan. :/



2020. júl. 30. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos elfogyott a Seeder. Az az egy seedernek is csak a letöltendő anyag 96%-a volt meg, és azt seedelte.

Most azt mondanám, hogy próbáld meg máshonnan letölteni, de mivel írtad, hogy nem találod, ezért az felejtős.

De pont erről az oldalról nem fogod tudni letölteni semmiképp, mert ha nincs seeder, akkor nincs akitől le tudd tölteni az anyagot.

Ráadásul mint már te is említetted, hogy 2012-ben lett feltöltve a torrent, ezért csoda, hogy még 2020-ban is életben van a torrent egy nyílt torrent oldalon.

Szóval mindenképp más forrás után kell nézned, vagy legrosszabb esetben meg kell vásárolnod az anyagot. Mást sajnos nem tehetsz.

Esetleg a DHT-t kapcsold be a torrent kliensedben, de szerintem ne fűzz hozzá túl sok reményt! Nagyon kicsi az esélye annak, hogy talál seedert.

2020. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:((

Be van kapcsolva a dht.

Akkor ez már halott ügy. ://


Hát nagyon szépen köszönöm!

2020. júl. 30. 18:14
 3/7 Dongaben ***** válasza:
Mi volna az, ami kellene? Szívesen segítek, ha tudok, akár privátban is ma estig.
2020. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 90%-nyi átjön csak a maradék nem, érdemes megnézni hogy milyen fájlok vannak a torrentben. Filmek esetében például pár százalékot kiadhat egy sample videó is, amit ugyan nem töltöttek fel, de a maradék 96%-ban ott van a kész letöltött film is. Maga a torrent nem teljesül 100%-ra, mégis megkapod azt amire esetleg szükséged volt. Persze ez nagyban függ a tartalomtól, és hogy az a fájl amire szükséged van az tényleg 100%-ban lejött-e. A torrent tulajdonságaiban a fájlok listájában ezt látnod kell.
2020. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy film.

Sample-t sosem szedek csak magát a filmet.

Szóval ez nem össze.


De köszi a tippet!

2020. júl. 30. 18:49
 6/7 Dongaben ***** válasza:
Lejött a film. 94.9%-nál megált a letöltés, de gondolom, hogy a többi sample, és hasonlók. Maga a film végigjátszható, ha elindítod a letöltés helyéről. (Vagy át is helyezheted máshová.) Tényleg egy szép lány! :)
2020. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mondasz egy címet, szívesen megnézem neked, hogy fent van-e valahol:)
2020. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!