Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Látja, hogy benne vagyok az...

Látja, hogy benne vagyok az instagrammjába?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fiam 11 éves és megengedtük neki, hogy instagram fiókja legyen. Bízok benne, de letöltöttem én is ezt az alkalmazást, mert ezelőtt nekem se volt. Azóta benne maradtam a fiókjába, és nem tagadom, néha-néha beleolvasok, hogy kivel és mit beszél. Ő ezt tudja? Nem jelez neki az instagram, hogy más is benne van?

2020. aug. 1. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha olvasatlan üzenetet nyitsz meg, azt látja a másik is. A fiad is látja, hogy volt egy üzenet, amit ő még ugyan nem látott, de az insta szerint olvasta. A másik fél meg jogosan lesz mérges, ha nem válaszol neki, pedig látta (amennyiben ez jellemző amúgy a fiadra). Azt is meg tudja nézni, hogy hol vannak belépve a fiókjába, habár ehhez egy kicsit keresgélni kell. Ha storyt nézel meg, az is megnézett lesz, abból is kiderülhet a turpisság.

Amúgy meg:

"Bízok benne" vs. "néha-néha beleolvasok": tehát nem bízol meg benne. Én nagyon nem örültem volna, ha anyám beleolvasott volna az üzeneteimbe. Így is eléggé nyomoz utánam, és tud minden mozdulatomról, de ez tényleg erős. Szerintem.

2020. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 wazzzup13 válasza:
Érthető hogy félted a gyereked de már az hogy turkálsz a személyes dolgaiban és ez kiderül... Ne csodálkozz ha nem fog benned bízni.
2020. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem mond el neki!

Ha a fiadtól őszinteséget és bizalmat vársz el akkor ezt foedítva is add meg neki.


Én nagyon mérges lennék a szüleimre, hogyha ilyet vagy hasonlót tennének.

2020. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!