Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudják mindig lezárni...

Hogyan tudják mindig lezárni a fogadásokat az események előtt a különböző fogadóoldalak (bet365 stb.)?

Figyelt kérdés
Minden gól előtt néhány másodperccel eltűnik minden választási lehetőség, nem lehet fogadni. Hogyan tudják megoldani ezt? Nyilván a tévés, netes közvetítések késnek néhány másodpercet, de amikor élőben néztem a meccset, akkor is sikerült lezárniuk, mielőtt megtehettem volna a tétet. Azért furcsa mert egy Nb1-es futball meccsen ahol kb 70-80 néző lehetett, körbejártam, figyeltem mindenkit és nem tudtam kiszűrni senkit, aki esetleg egy "beépített" ember lett volna. Rengeteg esemény szokott lenni bizonyos oldalakon, mindenhol van egy emberük aki ezt kezeli, vagy hogyan működik ez, fel tudna valaki világosítani? Ki lehet használni ezt valahogyan?

2020. aug. 3. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan hamar zárják azt le, hanem amint értesülnek a gólról. De szándékosan úgy van megcsinálva a rendszer, hogy ne azonnal kösse a fogadást, egy kicsit csúsztatja, tekeri mintha dolgozna, ha meg közben gól van, hibával visszadobja. Egyszerű trükk de hatásos.
2020. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó, de olyan is nemegyszer van, hogy felfüggesztik a fogadást, aztán mégse lesz gól.
2020. aug. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak informátoraik.
2020. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik volt az az NB1-es meccs ahol 70-80-an voltak? De még ha ennyien is lettek volna, akkor sem voltál elég figyelmes, mert biztos hogy ott volt valaki (de valószínű hogy legalább ketten) aki mobilról vagy élő szóban tájékoztatta a közvetítő céget akik az adatokat továbbítják az irodáknak.
2020. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!