Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létrehoztam egy discord...

Létrehoztam egy discord szerver, de nem tudom hogy hányan lehet lenni egy Gta rp szerveren és egy Gta online szerveren max, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
[link]

#GTA Online #Gamer szerver
2020. aug. 8. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hallottam már olyan külföldi szerverről, ahol 1000 játékos volt fent a szerveren egyszerre
2020. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1000 játékos egyszerre sajnos GTA V-ben lehetetlen, a FiveM biztosítja a legnagyobb férőhelyet, 110-128 (nem tudom pontosan) / szerver. Nyilván ha pl egy WLS-nek van 5-6 szervere és mindegyiken vannak fent 600-700-an, de ők ugye nem találkoznak egymással, hiszen más szervereken vannak (bár ezek szinkronizálva vannak, megijedni nem kell). Sőt, még MTA-ban a legforgalmasabb szerver az egész "szerverelosztón" a see v3, ott sincs egyidőben fent több mint 1000 játékos.
2020. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!