Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NVIDIA GeForce NOW Nem olyan...

NVIDIA GeForce NOW Nem olyan mint hittem ,mi a baj?

Figyelt kérdés

1800ft-ért megvettem egy hónapra

100mb/s -os netem van

gépről vagyok nem laptop ,nem wifi..

be tölt minden játékot ,játszható is lenne ha nem lenne tiszta pixeles a játék ,de ez nem mindig 1x very high-on tolom nagyon szép..

1x meg olyan pixeles hogy lowon is szebb lenne

Ingadozó netet észlel pedig hibátlan a net..

Ha lowon van a grafika akkor is ezt csinálta ,mert azt hittem ez is közrejátszhat ,hááát nem

A felbontás sem ..

Valaki segit nekem?

Nem akarom elpocsékolni az alkalmat :)



2020. aug. 9. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak azon a gépen, mindenkinek elosztja a felbontást, netet stb.. neha ilyen, neha olyan. Ez kb szerencse hogy mikpr mit kapsz
2020. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nem egy teljes game jo vagy rossz ,hanem másodpercenként változik

10ből 10x csinálta

2020. aug. 9. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl van terhelve az egész szervere. Én is próbálkoztam annó, de nekem 500/100-as netem van. Csak én használtam akkor a netet a háztartásban, nem is volt gyenge gép, de nem töltött be. Tehát ott voltam és vártam vagy 20 percet, de nem töltött be. Aztán több helyről is hallottam, hogy szar az egész.

Tehát valószínűleg ott lesz náluk a hiba.

2020. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennek örülök is meg nem is :/

Próbálgatom a gameeket de nem pozitiv a dolog.

2020. aug. 9. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egesz tehnologia meg olyan gyerekcipobe jar, hogy nem eri meg eroltetni felhasznaloi oldalrol.

Valami normalisabb gepen jatszol, vagy egy kenyerpiriton akarsz 4k-ban jatszani? Lehet keves a gep maga a streaming feldolgozasahoz.

Nalam 500-an nettel nem volt gond a grafikaval, viszont az input lag egyszeruen borzasztoan erzodik, nalam ezt nem tudja semmilyen grafika konpenzalni.

2020. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

lag az van nekem ,online játékot ott játszani lehetetlen pl cs go

A gép az birja mert van alkalom hogy simán jo az egéesz oldal ,de igen sokszor rossz

2020. aug. 10. 13:24
 7/7 Venom22 válasza:
Lehet a te hálózatod van leterhelve. PL: ha fel vagy letöltesz ha nagy felbontású videót nézzel közben ez észrevehető változás 100 mbs netnél nekem 250 mbs és ha már le is töltök meg fel is akkor nekem is elkezd pixeles lenni a geforce now
2020. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!