Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltották a facebookomat, van...

Tiltották a facebookomat, van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

Tegnap egy messenger csoportba beküldtem egy videót, ami ezek szerint nem felelt meg az irányelveknek. Eltűnt a profilom aztán kb minden és azt jelezte ki, hogy nem tudok visszalépni. Mivel az instagram fiókom össze volt kötve a facebookommal, az is eltűnt...

Emailbe nem jött semmi, hogy esetleg csak korlátozva lenne vagy bármi. Mi a teendő ilyenkor? Lehet ezen valahogy javítani vagy már végleg annyi ennek?



2020. aug. 10. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi volt a videóban? A szélsőliberálisokat nem szabad rossz színben feltüntetni.
2020. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy kissé viccesebb, betegebb erotikusabb tartalmú videó :/

Tudom, aki azt írja hogy megérdemeltem...de nem tudtam hogy le fog tiltani emiatt.

2020. aug. 10. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Várj egy darabig, hátha visszakapod. Ha nem kapod vissza 3 hónapig, akkor reklamáljál náluk. Ha nem tudnád, vannak a Facebooknak is magyar moderátorai és azok bizony észreveszik, ha a szabályzattól, irányelvektől eltérő dolgokat posztolsz vagy üzengetsz a Messengerben. Nem a te egyéni meglátásod a mérvadó. Az meg nem igaz, hogy semmilyen értesitést nem kaptál.
2020. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!