Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért használják sokan a...

Miért használják sokan a sötét módot facebook-on, instagramon, GYIK-on, és egyéb helyeken?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
nem bssza a szemem, pihentetőbb a szememnek
2020. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 butt ***** válasza:
93%
sokkal jobb ajánlom mert éjszaka kiég a szemed
2020. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen, én alapvetően jobban szeretem kinézetileg, plusz ugye szemem miatt, régen tényleg az volt ha éjjel megnéztem a telefonom, kifolyt a retinám, de így nem.

Amit pedig nem mondtak, ha amoled - super amoled kijelzője van a telefonodnak (nem ips), akkor ahol fekete a kép, ott nem fogyaszt áramot. Elvileg észrevehető, én nem tudom, de azért használom ;)

2020. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

én alapból minden weboldalt, játék UI-t amit sajátba rakok mind sötét téma, vagy váltani lehet, hogy miért? mert én 6-10-vagy akár 20 óra körül is ülök 1 nap a gép előtt, vagy csak van olyan, hogy felkelek ránézek valamire és nem akarom, hogy a szememet kisüsse, vagy fájjon (elég érzékeny a szemem az erős fényre)


a monitorom is szemkímélő módban van és mindig használok háttér világítást is

2020. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, pihentetőbb a szemnek. Nekem is mindenem dark mode-ban üzemel, és főleg akkor veszem észre, ha visszaváltok világos módba, hogy a monitoron egy-egy fehér terület mennyire bántja a szemem.
2020. aug. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Mert most erre izgul a nép.

Ja, igen, állítólag pihentetőbb a szemnek... nos, ha az embernek nem kínai 1500 forintos gagyi monitora van, akkor ez azért eléggé észrevehetetlen különbség. :)

2020. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert nem zavarja a szeműket. Pl az enyémet se. Azért zavarja a szeműket mert tul világos és én is ezért használom a sötét modót. De egyébként sok ember inkább a világosat használja. De ez mindenkinek változó
2020. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem zavarja a szemem. Én még nappal is csak azt használom.
2020. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
Mint többen írták, azért, mert nem zavarja úgy a szemet. Sötétebb is, kevesebb fény (ezzel kevesebb kék fény, ami jobban fárasztja a szemet). Meg sokaknak jobban is tetszik.
2020. aug. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!