Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el az internetem...

Miért megy el az internetem állandóan?

Figyelt kérdés

Üdv!Az a problémám, hogy nagyon sokszor elmegy az internetem a gépen.DIGI szolgáltató, Huawei HG8121H routerem van (ők adták) és 1 gigabit.Az a helyzet, hogy mostanság elég sokszor elmegy a netem.Például ha töltök valamit steamen vagy akárhol akkor is elmegy.Ha nézek egy youtube videót és beletekerek vagy 3x akkor is elmegy.Ha futtatok egy Minecraft servert akkor nagyon sokszor elmegy.De nem értem miért.Ez nagyon bosszantó.Van úgy, hogy elmegy 1 percre és visszajön, de van úgy, hogy újra kell indítsam a gépem.Nézegettem googlen, hogy mi lehet a baja, de nemjövök rá.Hallottam valami firmware updateről, csak ennek a szar routernek sehol se találom.Itt a gépem specifikációja:

Processzor: Intel Core i5-7400 3.00GHz

Memória: Corsair Vegeance 2x8 GB DDR4 RAM

Videókártya: Nvidia Geforce GTX 1060 3GB

Windows 10 pro 64 bit

1 TB tárhely.



2020. aug. 14. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a router lesz az oka. A T is adott egy időben(lehet, még most is)hasonló huawei routert, és azzal is dettó ugyanilyen problámák vannak. Kérj egy új routert.
2020. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!