Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bejelentkeztek az instagram...

Bejelentkeztek az instagram fiókomba? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Kaptam egy emailt (security@mail.instagram.com), hogy valaki bejelentkezett a fiókomba egy iPhone-ról (Gundipet, India), de ezt nem látom a bejelentkezett helyeknél. Nem mutatja a korábbi bejelentkezések és kijelentkezések közt sem.

Csak az "Emailek az Instagramtól"-nál látom, hogy történt valami.

Viszont a teljes nevemet megváltoztatták, majd vissza (meg akartam változtatni és nem engedte, ezért vettem észre). Random örmény betűkre cserélték (talán, mert a listán ez a második, nem az első. Az elsőt írhattam akár én is korábban (csak egy Hungary felirat pár szimbólummal), így nem tudom, hogy ez mi, mert időrendi sorrendben szoktak lenni a korábbi adatok és csak 2x lehet nevet változtatni 14 napon belül)


A profilom nem tartalmaz semmit sem, csak követek kb 100 embert. Elég régi fiók, 7 éve be sem jelentkeztem.

Valószínűleg törölni is fogom, miután kapok pár választ.


Aggódnom kéne? Miért csinálták ezt? Miért nem látszik (sehol), hogy bejelentkeztek?

A jelszavamat megváltoztattam. Van egyéb teendőm?


2020. aug. 16. 06:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!