Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook azt írja hogy le...

A facebook azt írja hogy le lett tiltva az insta fiokom végett ezzel együtt ugye a messengerem is meddig kell még várni vissza tiltásig már el telt 48 óra is?

Figyelt kérdés
Próbáltam már üzenetet írni de covid végett nincs elég munkásuk ellenőrzésre,hozza teszem nem tudom mi végett lettem tiltva de ha az amire gondolok egy kép a western "börtönébe" akkor elég gyerekesek a szabályok :)

2020. aug. 18. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a Facebook nem ad pontos időtartamot:

"A letiltás hossza az incidens súlyosságától és Facebook-használati előzményeidtől függ."

[link]


"nem tudom mi végett lettem tiltva"

Hibás a Facebook cenzúrázó rendszere - volt már erre precedens, pont tavaly nyáron:

[link]

2020. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem elvileg az insta fiók lett először tiltva és az végett többi, remélem vissza kapom egyáltalán valaha
2020. aug. 18. 10:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor egyenlőre nem tudok semmit tenni ugye?
2020. aug. 18. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Bugos a rendszer. Már megint. (Vagy inkább még mindig.)


Majd javítják. Vagy nem.

Aztán jön majd más bug.


Facebook és társain ez mindennapos, jobb ha megszokod.

2020. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo nekem mindegy:) csak kapjam vissza
2020. aug. 18. 11:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!