Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék bejelentkezni a...

Hogyan tudnék bejelentkezni a Facebookomba?

Figyelt kérdés

Új telefonom van, és nem enged belépni a facebookba, mert nem tudom a jelszavát. A régi telefonommal új jelszót akartam csinálni, a jelszó megváltoztatásánál rámentem, hogy elfelejtettem a jelszavam, azt hittem, hogy majd küld egy e-mail-t vagy egy SMS-t, de ehelyett csak egy másik oldalra dobott be, ahol azt írta ki, hogy próbáljam meg beírni a jelszavam. Hogy írjam be, ha elfelejtettem? Itt rákattintottam arra, hogy próbálkozás másik módszerrel de csak ugyanebbe az oldalba dobott be mégegyszer.

Tudnátok segíteni?



2020. aug. 22. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor most 2 telefonod van, kettővel variáltál? Mert ha a réginél nem tudtál belépni, akkor világos, hogy az uj telon se tudsz.

A baj a réginél van,az ottani bejelentkezéskor elrontottál valamit és ezen rontás miatt az ujnál se tudsz belépni. Gondolkozzál mit rontottál el, mire kattintottál, milyen üzit kaptál stb. Mert olyan nincs, hogy ha elfelejtetted a jelszót, akkor nem ad ujra lehetőséget. De ha össze-vissza kattintgattál, a Facebook belezavarodott, gyanus lettél neki és nem enged.

2020. aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, a régi telefonomon be vagyok jelentkezve és be is voltam, ezért próbáltam arról megváltoztatni a jelszót, hogy utána az új jelszóval be tudjak lépni az új telefonommal is.

Elnézést, én fogalmaztam félreérthetően!

2020. aug. 23. 08:35
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Ha meg akarod változtatni a jelszavadat, ahhoz először is a régit kell megadnod - érthető okokból. Ha nem tudod, akkornem fogod tudni megváltoztatni sem.

Egyszerűbb lenne az új telefonnal a belépéskor az "elfelejtettem a jelszót" vagy valami hasonló opciót megkeresni és ott kérni újat...

2020. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!