Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebook profiloma...

Feltörték a facebook profilomat és sehogy nem tudom helyreállítani, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nemrég, mikor be szerettem volna lépni az fogadott, hogy ki vagyok jelentkezve. Mikor megpróbáltam bejelentkezni azt írta az oldal, hogy az eddig használt email címemet eltávolították a profilról és egy idegen emailt tásítottak hozzá. Sok nyögvenyelés után addig sikerült eljutnom, hogy megnézhettem mikor milyen emaillel léptek be és azóta mit csináltak a profilomon. El tudtam távolítani azt az emailt és ott volt a lehetőség, hogy visszaálítsam a régit. Viszont igazolnom kell magam. Sms-ben kértem kódot, nem kaptam meg. Kértem kódot másik telefonszámra, nem kaptam meg. Kértem kódot emailben, kaptam, nem fogadja el, kértem újat, nem kaptam. Azt írta, ha beléptem másik böngészőből ott is jóváhagyhatom a más eszközökről való belépésemet, viszont minden más eszközről is ugyanúgy kilépett és nem tudok bejelentkezni. Megpróbáltam egy másik emailhez társítani, engedett jelszót változtatni, de kódot kér és a kód nincs sehol. Olyan lehetőséget is találtam, hogy a mobilszolgáltatóm és egy személyes okmányom megadásával igazolhatom magam, de miután ezeket beküldtem háromszor is, még mindig nem történt semmi.

Nem akadnék fent egy hülye fiókon, mert nem tart semeddig újat csinálni, de egyrészt a munkám miatt több oldalt és csoportot vezetek, amit nagy macera lenne újra megcsinálni és bevenni mindenkit, másrészt rengeteg személyes adatom (köztük a bankkártyám a fizetett hirdetések miatt) is fellelhető és ad némi bionytalanságot, hogyha így el tudták intézni egy random kis senki profilját, akkor mi mást tudnak még az adatokkal kezdeni. Hova kell ilyenkor fordulni, mit tegyek, hogy vissza tudjam állítani ezt a profilt?



2020. aug. 26. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Support-nak ha írsz az felgyorsítja a folyamatot, de lehet ők se válaszolnak olyan gyorsan.
2020. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írtam a supportnak többször is, néhány óra elteltével visszaállították a profilom, úgyhogy megoldódott a probléma.
2020. aug. 26. 17:53
 3/4 anonim válasza:
Szia, ismerősömnek feltörték a fiókját, szándékozom felkeresni az ügyfélszolgálatot, tudnál segíteni, hogy hol írhatok nekik?
2020. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vki tudja hol tudok írni a supportnak?
2020. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!