Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » VPN kapcsolat alatt lassúbb a...

VPN kapcsolat alatt lassúbb a Internet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet evidens a kérdés de lehet VPN kapcsolat alatt gyorsítani a neten? Konkrétan. Otthon mondjuk van 1Gbps netem a cégnél meg 150Mbps. Úgy van beállítva a céges VPN hogy a VPN szerver NAT-olja a VPN IP címeket, ezáltal van internet az otthoni gépen is amikor csatlakoztatva vagyok a VPN-hez. Csak nyilván így sokkal lassúbb. Van valami megoldás, hogy ha otthon csatlakozom a céges VPN-hez akkor is ugyan az a sávszélességű netem legyen? Magyarán a netet ne a "cégtől vegyem"?

2020. aug. 31. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
28%

Evidens a kérdés. VPN kapcsolat alatt gyorsítani a neten?

- Nem.

"Konkrétan."

- Nem.


Aki ért hozzá azt az ilyen "komoly, szakmai" kérdéseid csak kiröhögi... Addig is NAT-old a VPN IP címeket.

2020. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Derwer ***** válasza:

A VPN egy virtuális kábel.

Jelen esetben be a céghez és úgy van beallitva, hogy minden azon keresztül follyon.

Mivel a kábel másik vége szűkebb, mint ami neked van, no meg ott késleltetés problémája is egyébként, így nem lehet ezen segíteni.

2020. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!