Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetnék,hogy megjavuljon...

Mit tehetnék,hogy megjavuljon az instagram posztom?

Figyelt kérdés

Instagram posztom homályos,egy áthúzott szem van rajta és nem lehet megnyitni.Igazából egy barátnőm telefonjáról (másik profilból) akartunk kipróbálni valamit,és egy képemet jelentettünk (asszem a meztelen jelző címszó indokával,direkt olyan jelzőként ami egyáltalán nem igaz (természetesen) a képre,kabát is van rajtam,szóval mégcsak nem is fürdőruhás kép vagy ilyesmi.Barátnőm egyik képét is jelentettük,azt meg az enyémről,de én kaptam egy értesítést az instától,hogy megnézték és indokolatlan volt a jelentés,ezért neki hamar leszedték az áthúzott szemes nem lehet megnyitni a képet jelenséget.

Az enyémen viszont már vagy egy hete rajta van ez,és nem lehet megnyitni azt a posztot.Neki publikus a fiókja nekem privát,ha ez számít.Hogy tudnánk visszaállítani azt a posztomat?



2020. szept. 5. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!