Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook ok nélkül letilt...

A facebook ok nélkül letilt folyamatosan. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Soha nem osztottam meg semmi olyan tartalmat, ami akárkinek a szemét szúrta volna, vagy akár a facebook szerkesztőségét.

Egymás után negyedszer tilt le 3 napra a facebook, mert elvileg szexuális tartalmat osztottam meg. Pedig ilyen nem történt soha.

Vissza is pörgetem mindig az üzenőfalat, hogy hátha valaki feltörte, de nem történt ilyen.

Mit lehet ilyenkor tenni? Valahogy felvenni velük a kapcsolatot?

Volt már valakinek hasonló esete?



2020. szept. 7. 00:15
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Üdv a klubban!

Pár kérdéssel ezelőtt ugyanezt tettem fel. Úgy látszik szar az egész AI rendszerük, valamiért automatikusan tiltogat, ki tudja mi alapján, Ha meg akarom reklamálni, azt írja ki, hogy sajnos az üzenetet most nem lehet elküldeni, próbálja később. Később sem lehet.

Még egy elméletem lenne. Politikailag melyik oldalhoz állsz közelebb? Ezekből simán kinézem, hogy amiatt tiltogatnak.

2020. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is így jártam!
2020. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Malware lehet a gépeden, ha ezt levizsgáltad, érdemes Tevékenységnapló -t is megnézni, illetve az aktív bejelentkezéseket, plusz jelszót változtatni.

(Sok Malware elküldi az üzenetet ismerősöknek, majd törli azt hogy te ne lásd, és mivel a gépeden van, azt se látod, hogy elrejtette, ugyan így a különféle nyilvános oldalaknál, ahol postok alá rakja be, mint hozzá szólás, ezeket tudod megnézni a tevékenység naplónál is.)

2020. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A Facebook algoritmusa még a "botticelli venus" festmény miatt is képes lenne letiltani, mivel sexuális tartalomnak számít egy női mell és véletlenül sem művészetnek az adott esetben.


El olvashatod a szabályzatot mi számít sexuális tartalomnak és miért is kaphatsz bant, de azt nem fogják megmondani neked (konrétan telibe leszarják és nincs is erre ideje egy alkalmazottnak, mivel ezt mint algoritmusok végzik minden felhatalmazással).

2020. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
27%
Csá Jázmin
2020. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint nem lehet mást tenni, mint várni.. Hátha egyszer jó lesz..
2020. szept. 7. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!