Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi időt kell várni a...

Mennyi időt kell várni a megrendeléstől a UPC Vodafone kábeles internet bekötésére? Elhozható a modem személyesen?

Figyelt kérdés

Van amit a szolgáltató ígér, és van a realitás. Nálad hogy történt mostanában?


Nálam bent van a lakásban a korábbi UPC kábelnet kábele, de 3 éve lemondtuk a szolgáltatást. Elvileg a szűrőkkel sincs teendő a társasházban. Holnap megrendelem újra a szolgáltatást.


Elhozhatom a modemet az ügyfélszolgálatról? Tudom regisztrálni, bekötni, informatikus vagyok.


2020. szept. 9. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Modemcsere esetén sem hajlandóak odaadni az újat, adtak egy időpontot, menjek haza és várjam a szakemberüket!

- De hát én...

- Nincs, de hát én, ez az ő kollegáik dolga!

2020. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszont 4 órán belül jött a szaki! :)
2020. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én meg hentes vagyok mégsem állok be teszkóban a pultba lekanyarítani magamnak néhány szelet karajt.

az ő dolga, az ő felelőssége.

ha meg 2 év múlva valami gond lesz akkor meg majd hónapokig megy a veszekedés, utána meg a pereskedés, hogy ki dugott mit és hova.

Amúgy nálam is még aznap jött a srác.

2020. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!