Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki, hogy új készülé...

Miért írja ki, hogy új készülékről jelentkeztek be a Facebookomba, ha valószínűleg én voltam?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig valami más települést ír ki ahonnan elvileg bejelentkeztek, de elég valószínű, hogy én voltam, mert abban a pillanatban jön az értesítés, hogy belépek és a telefon típus is megegyezik, plusz a dátum is az amikor én jelentkeztem be. Ilyenkor mi történik?
2020. szept. 9. 12:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Többször előfordul, hogy teljesen baromságokat ír a bejelentkezés helyszínének, ahol nem is jártam.
2020. szept. 9. 12:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanazt a wifit használod vagy különböző wifikre szoktál kapcsolódni?

Ha igen, szolgáltatónként valószinüleg változik az IP cím és az IP címeknek különböző helyet jelöl meg a rendszer.

Nekem is egy tőlem 15 km -re levő várost ad meg bejelentkezési helynek általában.

Az is lehet, hogy az otthoni IP címed dinamikus, így váltakozik, ezért érzékeli a facebook új helyről bejelentkezésnek.

2020. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak itthoni wifiről jelentkezek be.

Akkor elég valószínű, hogy az lehet, amit írsz, mert rányomtam a kijelentkeztetésre ezt az idegen helyzetű készüléket és engem dobott ki.

2020. szept. 9. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!