Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A UPC-nél, ami már Vodafone,...

A UPC-nél, ami már Vodafone, jött email szerződéshosszabbításról. Ezt muszáj megejteni? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Iszonyatosan hülyén fogalmaznak az emailben és tavaly is csak kavarodásom volt ebből és utána kellett járnom személyesen és a hátam közepére sem kívánom azt megint.


Tehát! Jött email, hogy meghosszabbíthatom a jelenlegi szerződésemet. Nem úgy fogalmaz, hogy MEG KELL hosszabbítani.

Na már most, ha nem csinálok semmit, akkor megszűnik a szerződés vagy minden megy tovább, ahogy eddig?


Nem értem én ezt a upc-t. Minden túl van bonyolítva náluk, az online felülelük (számomra) a világ legszarabb felülete, amin valaha jártam... Minden információ ott van, a Julcsika bugyijának színe is, de amit kerestem sosem találtam, laggolt, minden sz*r...


Miért nem hagyják békén az előfizetőt. Fizetem a csekkeket, ha akarok valami új szolgáltatást, akkor keresem őket, ha le akarom mondani, lemondom. Hagyjanak engem békén, ameddig kiegyenlítem a számlát...


Erre lehetne mondani, hogy váltsak, de ahol lakok, ott ez a legjobb opció és a szolgáltatás minőségével elégedett vagyok, csak bizonyos dolgok piszok körülményesek.



2020. szept. 13. 15:08
 1/2 Fsms ***** válasza:

Nem. Ezzel próbálkozott a voda de elkaszálták.


Gondolom a hűség időről beszélsz . Ha lejár magasabb áron kapod a szolgáltatást általában. Utánna vagy váltasz szolgáltatót vagy hosszabbítást kérsz .

2020. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem szabad szerződést aláírni amiben megszabják az időtartamot. Ahhoz nagyon szutyok szolgáltatást ad a UPC. Undormány az egész. havi csekkek be vannak fizetve, és ennek ellenére naponta többször elmegy a csatorna. jel keresés felirat van, meg nincs jel felirat. Újra kódolva a modemet, akkor is csak rövid időre jön helyre fél órára esetleg órára a normális nézhető tv műsor.
2020. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!