Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legjobb atom/rss olvasó...

Legjobb atom/rss olvasó firefox-hoz? több lenn

Figyelt kérdés

Ugye a firefoxban volt beépített feed olvasó, csak 2018-ban megszüntették, és ezután kellett alternatív megoldásokhoz folyamodnom.

Eddig 2-őt próbáltam, és mindkettő remekül működik: livemarks - ami a beépitett mása teljesen, a keresősáv alatti részekben voltak ilyen menük, amik lenyitódtak ha rákattintottál, és itt voltak a legfrissebb feedek.

Feedbro - ez a legtöbbet ajánlott feed kiegészítő, ennek már saját reader-e van, tehát a home gomb mellett (vagy ahova rakod) van ikonja, amire ha rákattintok kijött a feedbro felülete, itt lehetett feed-eket létrehozni, törölni, kezelni, amik szintén kattintásra jönnek elő a frissebbek...

Kérdezhetitek most már, hogy ha mindkettő jó akkor mért is keresek egy harmadikat? Nos azért, mert mindkettővel van egy kis probléma: a livemarks nem kezeli jól az atom feedet, tehát nincs legördülő menü, egyedül a főoldal jön ki.

A feedbro már jól kezeli az atomot is, viszont nemrég vettem észre, hogy bizonyos feedeket kihagy, direkt ellenőriztem, és nemcsak 1-2őt, hanem legalább 10et is, kb első 5 hír megvan, középső 5 kihagyja, aztán megint van 5...

Tehát olyan kéne, ami egyaránt jó atomhoz és rsshez is, és minden feedet mutat



2020. szept. 16. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos alig van kínálat RSS olvasókból, így beépített ötletem nincs.

Ha nem tudsz finomítani a Feedbro beállításokban, akkor csak külső megoldás ötletem van, én Feedbro előtt Thunderbirdben olvastam RSS-t, az is Mozilla termék. Illetve mielőtt rátaláltam, egy szintén önálló programal (RSSOwl) próbálkoztam. Kényelmetlenebb +1 programot futtatni meg fenntartani rá, de ha egyik sem tudja amit akarsz, akkor maradnak ezek.

2020. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
te amugy atom vagy rss-t olvasol? mert nagyon nem mindegy, most is csak atomnál sz*rakodik, amugy elég lett volna nekem a livemarks is, csak az atom miatt kellett a feedbro is
2020. szept. 16. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Waterfoxot használok. Firefox fork és megtartották benne az RSS olvasót.
2020. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!