Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen programmal tudom a...

Milyen programmal tudom a legeggyszerűbben távolról látni és irányítani a számítógépet?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint a teamviewer, de azt mindkét gépre telepíteni kell előtte? Nincs valami sokkal egyszerűbb lehetőség a távoli eszközhasználatra?

Elakadok a teamviewer letelepítésével, ezért kérdezem, és akkor a másik gépen még nincs is rajta. Eddig kétszer használták,- de akkor informatikusok az én gépemen, és úgy emlékszek, hogy csak simán küldtek egy linket vagy valamit amit el kellett fogadnom. Most viszont, nekem kellene távolról dolgozni egy gépen. Tud valaki segíteni?



#TeamViewer #távoli eszközhasználat
2020. szept. 17. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A TeamViewer pcsa egyszerű. Annál könnyebbet már nem tudom hova akarsz.
2020. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teamviewerből van Quicksupport meg Quickjoin is. A Quicksupport olyan, hogy csak elindítod, és a kiírt azonosítóval tudsz te vagy másvalaki csatlakozni a gépre.

De saját felhasználás esetén a Host-ot érdemes használni. Felrakod a gépedre, regisztrált egy accountot, felveszed a géped a listádba és kész.

Ha a Teamviewer nem felel meg, próbáld ki az AnyDesk-et.

2020. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Windows 10 pro-ban van rdp server, ha a hoston engedelyezve van a tavoli asztal, csatlakozni tudsz ra (mstsc ip). Ehhez nem kell kulon szoftver.
2020. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Látni távcsővel és utasítani megafonnal az előtte ülő tesódat.. ;)


Viccet félretéve: win10-ben ott a beépített "gyors segítség" progi (ha van a túloldalt is valaki), vagy ott az Anydesk amit elég csak futtatni.

2020. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a segítséget. Egyáltalán nem értek hozzá, ahogy gondolhatjátok is.

A probléma az, hogy a számítógépem valamilyen ismeretlen okból,beállításból vagy nem tudom miért, nem engedi ezeket, se a teamviewert se az anydesket.

Informatikus kolléga, és barát is próbált segíteni a távolból, kikapcsoltuk a tűzfalat, átküldték mert magát az oldalt sem töltötte be! De így sem tud létrejönni a kapcsolat. Ők feladták. Van e valakinek ötlete mi más beállítás vagy akármi lehet az akadály, hogy normálisan működjön, ahogy másoknál.

2020. szept. 17. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:

A tavoli gep es a te geped halozati kornyezete lenyeges. De hiaba kerdezek, ha nem vagod, nem fogod erteni...

Lanon van a ket gep (helyi halo)?

Vagy Wanon (internet)?

Ha wan, router mogott?

Ha router mogott, van portforward?

Stb...

2020. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Újra mondom, hátha az előbb nem hallottad meg: win10-ben ott a beépített "gyors segítség" progi.
2020. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megoldódott, ha valakit érdekel szívesen megírom, hogy mi volt a probléma, mert érdekes..
2020. szept. 17. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Na írd!
2020. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval segítséggel már mindent kipróbáltam, feladtam. Egy baráttól kölcsönkértem egy laptopot, mert az ő gépén működött a teamviewer és az anydesk is. Áthoztuk hozzám bekapcsoltam még egy pillanatra láttam a megnyitott oldalt, majd eltűnt és ugyanúgy nem jött be, ahogy az itthon lévő szgépek mindegyikén. Na és itt jött az, hogy az internet szolgáltató oldalát néztük meg, ahol a Kit safe, Home office safe és spam face fülecskék be voltak jelölve, azaz volt még egy tűzfal a wifin. Ennyi.. most tökéletesen fut, mindegyiken
2020. szept. 17. 20:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!