Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videók készítése...

Youtube videók készítése youtube csatornára milyen feltételekbe ütközik? Milyen szabályai vannak egy csatorna el indításának? Muszály e csatornát indítani nem lehet e csak úgy videókat fel tenni? Kell e bármit fizetni azért hogy videókat tegyünkfel?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2020. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kellemes olvasgatást.
2020. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pusztán a csatorna el indításáért kell pénzt fizetni? És ha igen mennyit? Videók meg osztásáért youtube stb?
2020. szept. 17. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Ezek a funkciók nem kerülnek pénzbe.

2020. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van bármi egyéb ami pénzbe kerül? Szal a videók amiket feltöltöl addig maradnak fent amíg a youtube van? Ja és úgytom 1000 meg tekintésért 2 dollárt fizet. Ezt gondolom egy meg adott bank számlára küldi de ebbe már az adó is benne van? Vagy hogy van ez?
2020. szept. 17. 15:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmi olyan szolgáltatás nem fizetős aminek az igénybevétele előtt nem kérnek tőled fizetési módot. Ez ennyire egyszerű.


"Ja és úgytom 1000 meg tekintésért 2 dollárt fizet."

Ez a kijelentés így nettó hülyeség, de ez megint olyan téma, amiről egy lexikont el lehet olvsani.


[link]

2020. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát valahogy fejd ki nekem úgy hogy ne egy lexikon legyen ha el tudod úgy mondani.
2020. szept. 17. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Elöször kèszits olyan tartalmat, amit megnèznek, majd bizonyos megtekimtès utän a csatornädon elèrhetö lesz a pènzszerzèsi lehetösèg. Ehhez 18+ èletèv szüksèges, de ha igy ällsz neki, semmi nem lesz AZ egèszböl.
2020. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyire behatóan én se ismerem az adsense rendszerét, de jóval bonyolultabban működik annál hogy x megtekintés y pénz. Van egy minimum nézettség amit hozni kell hogy partner lehess, aztán nem is nézettség után fizet hanem hogy hányan nézik meg a reklámot. A magyar nézők eleve sokkal kevesebbet érnek, de ahogy mondtam ebbe nem igazán vagyok benne.
2020. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
BTW a 15:57-nek igaza van, ha ezeknek nem tudsz magadtól utána járni, akkor kár erőltetni az egészet.
2020. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!