Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen routert javasoltok...

Milyen routert javasoltok diginet 1000 mellé?

Figyelt kérdés
Igazából csak egy gépen lenne használva, alapvetően csak internetezésre, youtube/hbo go nézésre. Szóval nincs szükségem kiemelkedő sebességre. A komolyabb netet igénylő feladatokhoz (távoli gép használat, torrent) kábelen dugnám rá a netet a gépre.

2020. szept. 18. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

én egy ilyet javasolnék


[link]

2020. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret rá? Tp-link AC1200-at tudom javasolni :)
2020. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont azt akartam linkelni. :))

[link]

De amúgy ez csak az egyik lehetőség a sok közül.

2020. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Konkrét összeg nincs igazából rászánva, de amit az első linkelt azt már drágállom kicsit. A másik opció viszont szimpatikus.


Egy kérdésem viszont lenne: ehhez a routerhez képest: [link] milyen dolgokban teljesítene jobban amit linkeltetek? Mármint azt láttam hogy amit most nem linkeltem az csak 300 megát tud a 2,4 Ghzen, a másik pedig 800 mega fölött 5 Ghzen, de ez a különbség hogy nyilvánulna meg számomra? Gyorsabban töltenének a torrentek, vagy ott az is számít hogy hány ember osztja éppen a fájlt/nekik milyen netjük van? Ha mondjuk távoli eléréssel használnék egy gépet, alacsonyabb lenne a pingem, vagy ez arra nem hat?

2020. szept. 18. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!