Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weboldal elérés offline...

Weboldal elérés offline módban , hogyan ?

Figyelt kérdés
Saját oldalamra kellene néha ránéznem , ha egy érdeklődő kérdez valamit erről, arról és hirtelen nem vagyok képben.

2020. szept. 19. 13:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, értelem szerűen mobilon szeretném megnézni, ha már ebbe a kategóriába tettem a kérdést.
2020. szept. 19. 13:12
 2/12 anonim ***** válasza:
internet nélkül szeretnél internetezni? ezt gondold át :)
2020. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, a telefonomra szeretném feltenni az egész weboldalt.
2020. szept. 19. 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:

"Saját oldalamra kellene néha ránéznem , ha egy érdeklődő kérdez valamit erről, arról"

ha jól értem, egy olyan weboldalról van szó, ami már üzemel, online elérhető, és azt szeretnéd ellenőrizni időnként, hogy írt-e neked valaki. Ehhez szükséges internet.

2020. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem a mobilnet ára miatt szeretném feltenni, mivel a 500 megás weboldal teljes betöltése is csak 50 fillér, hanem az üzembiztonság miatt. Előfordult már, hogy valami átmeneti hiba miatt nem tudtam elérni az oldalt és egy kissé ciki, ha a megrendelőnek hebegek, habogok.
2020. szept. 19. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:

WTF?


Van egy weblodalad ami működik és azt akarod nézni offline, hogy online mit kérdeztek?


vagy


Van egy weboldalad ami működik és offline meg akarod nézni, hogy mi micsoda rajta, ha beszélgetés közben rákérdeznek valamire az oldallal kapcsolatban?

2020. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4

Igen, működő weboldal.

Leginkább akkor kellene, mikor egy megrendelő telefonon rákérdez egy képen látható dologra és plusz információra lenne szüksége.

2020. szept. 19. 13:26
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

"Van egy weboldalad ami működik és offline meg akarod nézni, hogy mi micsoda rajta, ha beszélgetés közben rákérdeznek valamire az oldallal kapcsolatban?"


Pont ez lenne a cél. :)

2020. szept. 19. 13:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Google-nél így működik:


[link]

2020. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaaa, félreértettelek, én azt hittem az oldalon akarsz tevékenykedni internet kapcsolat nélkül... ha csak a weboldalt akarod mutogatni valakinek a telefonodon, arra jó megoldás a chrome offline módja, amit a 9-es belinkelt, hogyan kell használni, csak vedd figyelembe, hogy minden oldalt külön, egyesével kell letöltened.
2020. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!