Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet pl. M4sport, blikk...

Hogy lehet pl. M4sport, blikk hez hasonló weboldalt csinálni??

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak blogok, újságok, amik rendelkeznek ingyenes templatekkel. Az m4 és a blikk oldalát szerintem webfejlesztők fejlesztették, saját igényre és optimalizálták valamennyire teljesítményre is. Szóval ha van megfelelő tartalmad hozzá, keresel egy webfejlesztőt, elmondod neki mit és hogy szeretnél és pár 100 ezer Ft-ért megcsinálja/ják
2020. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Létezik egy olyan dolog, hogy Wordpress. Nagy vonalakban bérelsz egy webtárhelyet, ill. egy webcímet (domain). Pl. a Bluehost mindkettőt szolgáltat. Nem akarok reklámozni, de itt:

[link]


-tudsz vásárolni ilyen szolgáltatást. Na szóval utána keresel egy sablont, az igényeidhez szabod és kész.


Ha tudsz angolul, itt egy cikk:

[link]

a WPBeginner egyébként egy jó oldal, én is gyakran használom.


Ha nem értesz hozzá, akkor Fiverr-en itt tudsz valakit felbérelni:

[link]


Kerestem neked egy-két konkrét embert, csak hogy ezzel se keljen szenvedj.

1) [link]


2) [link]


3) [link]


Mint láthatod, nem olyan olcsók, de egy rendes oldalért ennyit meg kell fizetni. Használhatsz még Bloggert, Blog.hu-t, Squarespace-t, egyebeket.


Remélem seítettem.

2020. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!! 😁
2020. szept. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!