Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be tudom állítani Facebook-on,...

Be tudom állítani Facebook-on, hogy az ismerőseimen kívül senki ne tudjon nekem írni?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van, mert vagy kamu profilok írogatnak nekem, vagy fenyegetést kapok, vagy házas férfiak írogatnak nekem, vagy MLM hülyék, vagy megszállott politikaőrült öregek. Nem írok vissza senkinek, akit nem ismerek. Ennyi embert nehéz lenne letiltani is.

Be tudom állítani, hogy csak ismerős írhasson nekem?

Nem tudom miért kapok ilyeneket, teljesen normális kép van rólam kitéve, nincs kint a mellem/fenekem, kabát van rajtam, és ülök a képen, ráadásul öt éve le sem cseréltem a képet, és minden úgy van beállítva, hogy csak én látom a profilomon. Az egyetlen dolog, ami miatt írhatnak nekem az, az hogy rengeteget kommentelek, és nagyon sok csoportban benne vagyok, de soha senkinek nem szoktam beszólni, ráadásul a többségük vicc csoport.

Ha be tudom állítani, akkor hol kell, és hogy kell?


2020. szept. 21. 00:19
 1/1 Argloss ***** válasza:
77%
Már elég régóta nem lehet letiltani, hogy ismeretlenek üzenetet küldjenek, viszont ők a szűrt üzenetek közé kerülnek, szóval egyszerűen csak ne nézd meg...
2020. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!