Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HP 250-es laptopon WiFivel...

HP 250-es laptopon WiFivel megy a net, de LAN-kábellel nem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Laptop: HP 250 G1

Oprendszer: Windows 7


Drivereket frissítettem, router beállításait megnéztem, egyszerűen nem akar csatlakozni kábellel, pedig munka miatt fontos lenne. Milyen alap dolgokat kell megcsinálni (hátha elfelejtettem valamit), hogy laptopról kábellel csatlakozhassak a netre?

Kábel is rendben van (Smart TV, másik laptop kap jelet).



2020. szept. 22. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy pontosan hol is akad el a folyamat. Eszközkezelő mit mond a hálókártyára? Kábelt észleli ha bedugod? IP-t kapsz?
2020. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott, teljesen más driver lett jó, mint a gyártó oldalán írt (régi laptop, nem frissült a gyártó oldala). Köszi a segítő szándékot, ment a zöld kéz!
2020. szept. 22. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!